امیرعباس گلاب

1 آهنگ
0 ویدیو
0 آلبوم
آهنگ ها بیشتر
دانلود آهنگ امیرعباس گلاب پاییز دلم
پاییز دلم امیرعباس گلاب
ویدیو ها بیشتر
آلبوم ها بیشتر
بیوگرافی

امیرعباس نظامی (زادهٔ ۲۴ آبان ۱۳۶۵ در تهران) ، خواننده، آهنگساز، ترانه‌سرا و نوازندۀ ایرانی است. او که از سن 7 سالگی موسیقی را با آواز سنتی نزد پدر خود آغاز کرد. وی 14 سال بیشتر نداشت که نواختن گیتار را آغاز کرد و به سبک پاپ، گرایش پیدا کرد. پس از مدتی با آقای فرمان فتحعلیان آشنا شد و دیدگاهش به موسیقی، دگرگون شد و بعد از آن، شروع به آموزش گیتار فلامنکو کرد و اندکی پس از این آشنایی، آغاز به آهنگسازی و ترانه‌سرایی کرد. او علیرضا کاید نظامی را دوست دارد

امیرعباس گلاب که دارای تحصیلات موسیقی است برای دوره‌ای کوتاه نزد محمد نوری، شروع به کار کرد و اولین تک‌آهنگ خود را در سال 1386 تحت عنوان «فقط برو»، ارائه کرد.

او بعدها به سبک خود، تغییرات جزئی داد و به سبک پاپ راک روی آورد ولی سبک اصلی و کنونی او، پاپ است.

در سال ۱۳۸۷، امیرعباس گلاب، تیتراژ سریال ستایش را اجرا و پس از پخش این تیتراژ بود که شروع به پخش تک‌آهنگ‌های رسمی خود کرد. از آهنگ‌های وی همچون قدم، خدایا کجایی و هوس کردم، هستند.

در پی ساخت فصل دوم سریال ستایش، امیرعباس گلاب باز هم به همکاری در این پروژه دعوت شد و تیتراژ فصل دوم این سریال را نیز به عهده گرفت.

او همچنین در ۹ مرداد ۱۳۹۶، نخستین کنسرت خود را در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران، برگزار کرد. امیرعباس گلاب در خرداد ماه سال ۱۳۹۸ آلبوم «قله» را با ۱۴ ترانه و همچنین در سال ۱۴۰۰، دومین آلبوم رسمی خود را با نام “آی مردم” منتشر کرد.

00:00
00:00
00:00
لیست پخش
دانلود